Menu Zavřeno

Brazilie – Manaus
Ariau Amazon Towers 5* lodge Brazílie

poloha – hotel Ariau Amazon Towers v Brazílii

Ariaú Amazon Towers hotel je společně s hotelem Cataratas nejznámějším hotelem v Brazílii a setkáte se s nimi pravděpodobně již při promítání prezentačních záběrů o Brazílii v letadle. Je v pralese, asi 70 km proti proudu řeky Rio Negro z Manaus. Hotel se se sestává asi z cca 9 věží, které vidíte na obrázku a které jsou vzájemně propojeny dřevěnými chodníky. Je to 5* Lodge, kterou návštívily takové osobnosti, jako Helmut Khol, Carter aj., což Vám hrdě ukáží v prezentační vitríně v hotelu.

 
interiér pokoje a terasa u recepce hotelu Ariau Amazon Towers v Brazílii

vybavení pokojů – hotel Ariau Amazon Towers – Brazílie

Pokoje hotelu Ariau Amazon Towers jsou vybaveny sprchou, WC a klimatizací. Balkóny jsou překryty drátěnou sítí. Oblast má velkou výhodu vzhledem ke složení vody, zde nejsou komáři a běžný turista nemusí konzumovat antimalarika (několikanásobná osobní zkušennost). V areálu se volně pohybují opice a létají papoušci Ara. Při troše štěstí lze i před hotelem uvidět sladkovodní delfíny a opravdu velkého kajmana.

 
jeden z VIP Tarzan house, které jsou samostatně v pralese a chodba s malovanýma dveřma pokojů

vybavení hotelu Ariau – hotel Ariau Amazon Towers – Brazílie

V hotelu Ariaú Amazon Towers jsou dvě restaurace, 2 bary a 2 malé bazény. V areálu jsou rovněž 2 vysoké věže, ze kterých lze pozorovat okolní přírodu. Plná strava je servírována formou tropických bufetových stolů. Transfer je zajišťován z Manaus motorovou lodí (cca 1,5 hod) a na exkurze motorovými kanoemi. Součástí nabídky hotelu jsou trekingy džunglí a lov piraní.

 
jedna z hotelových obytných věží a hlavní restaurace v hotelu Amazon Towers v Brazílii

Mezi hosty tohoto hotelu patříl Jimmy Carter, Bill Gates, Emerson Fitipaldi, král a královna Španělska, královská rodina Švédská, princ Dánský a spousta dalších celebrit s čímž Vás personál hotelu neopomene seznámit.