Menu Zavřeno

Programy Brazílie

V Brazílii zajišťujeme tyto 4 základní programy, jsme schopni nabídnout jakýkoliv program ve spojení se všemi jihoamerickými státy – Peru, Bolívie, Argentina.

1 Rio De Janeiro
2 Rio De Janeiro + Iguacu
3 Rio De Janeiro + Iguacu + Manaus
4 Rio De Janeiro + Iguacu + Manaus + San Salvador

1. program Rio De Janeiro

1.den: odlet z Prahy – Ruzyně s mezipřistáním.
2.den: přílet do Rio de Janeira – ubytování na Copocabaně
3.- 8. den: Rio de Janeiro s možností různých exkurzí a výletů. (klikni).
9.den : Rio de Janeiro večerní nebo odpolední odlet z Rio de Janeira
10.den: přílet do Prahy Ruzyně

Tento program lze absolvovat celoročně, čs. hovořící průvodkyně je stále ubytována v Rio de Janeiro. Cena je závislá dle vybráného typu hotelu (klikni).
ceny dle jednotlivých hotelů od 29.970 ,- kč

2. program Rio de Janeiro – Iguazú

1.den : odlet Praha – Ruzyně s mezipřistáním
2. den:přílet Rio de Janeiro, ubytování na Copocabaně
3. – 7.den: Rio de Janeiro s tím, že 7 den se přelétá do Foz do Iguaců, transfer do vybraného hotelu a odpolední prohlídka vodopádů Iguacú z Brazilské strany. V Rio de Janeiro máte možnost vybrat si s celé řady výletů a exkurzí.
8.den: Iguacú: prohlídka vodopádú z Argentinské strany a návštěva největší světové hydroelektrárny Itaipú.
9.den: odlet přes Rio nebo Sao Paulo do ČR.
10.den: přílet do ČR.
Tento program lze libovolně prodlouži jak v Rio tak i na Iguacú .

cena zahrnuje: úroveň 4* hotely, snídaně, transkontinentální letenky a místní přelety, transfery, pojištění, čs. průvodce
cena nezahrnuje:letištní taxy, fakultativní exkurze Rio

3. program Rio de Janeiro – Iguazú – Manaus

1.den:odlet
2.den: přílet Rio de Janeiro, ubytování na Copocabaně 3.den : fakult. prohlídka centra Rio de Janeira – čtvrti Flamengo, Botafogo, centrum Rio de Janeira, Maracaná – největší fotbalový stadion, sambodrom-místo závěrečné prohlídky vítězných škol samby závěrem kanrnevalu, moderní katedrála pro 20.000 lidí a výlet lanovou dráhou na Cukrovou homoli – Sugar Loaf
4.den: individuální volno, Copocabana
5.den: fakultatativně elektrickou zubačkou na další symbol Rio de Janeira – na kopec se Sochou krista – Corcovado, projížďka na periferii města, kde uvidíte největší favelu Jižní Ameriky a prohlídka pláží -Barra, St.Conrado, Ipanema, kterých má Rio de Janeiro celkem asi 24 km s projížďkou pobřežní autostrádou podél Atlantického oceánu vytesanou ve skalách.
6.den: individuální volno – Copocabana, večer je možnost návštěvy Samba Show (není zahrnuto do programu.).
7.den: Rio de Janeiro, přelet do Foz do Iguacú, ubytování, odpolední prohlídka vodopádů z brazilské strany až do jejich centra “ Ďáblova chřtánu“.,,
8.den: prohlídka vodopádů z Argentinské strany, kdy uvidíte vodopády z jiného pohledu a navštívíte také kousek Paraguaye a Argentinu bez víz.
9.den: přelet na Manaus, transfer lodí do hotelu, ubytování, večeře, večer projížďka motorovou kanoí -pozorování kajmanů.
10.den: ranní projížďka canoí s pozorováním východu slunce nad džunglí, dopoledne treking džunglí s doprovodem místního průvodce. Po obědě odpoledne projížďka kanoí a lov piraň, večeře .
11.den:ranní transfer lodí do Manaus, krátká projížďka městem se zastávkou před světoznámou budovou opery a odlet do ČR.
12.den: přílet do ČR

cena zahrnuje: ubytování 4* úroveň, snídaně, transkontinenální letenky a místní přelety, transfery, Manaus plná penze, pojištění
cena nezahrnuje : letištní taxy

4. program Rio – Iguacú – Manaus – San Salvador (Fortaleza,Recife)

1.den:odlet z Prahy-Ruzyně
2.den: přilet Rio de Janeiro, ubytování na Copocabaně,
3.den : fakult. prohlídka centra Rio de Janeira – čtvrti Flamengo, Botafogo, centrum Rio de Janeira, Maracaná-největší fotbalový stadion, sambodrom – místo závěrečné prohlídky vítězných škol samby závěrem kanrnevalu, moderní katedrála pro 20.000 lidí a výlet lanovou dráhou na Cukrovou homoli – Sugar Loaf
4.den: individuální volno, Copocabana
5.den: fakult. elektrickou zubačkou na další symbol Rio de Janeira – na kopec se Sochou krista – Corcovado, projížďka na periferii města, kde uvidíte největší favelu Jižní Ameriky a prohlídka pláží – Barra, St.Conrado, Ipanema, kterých má Rio de Janeiro celkem asi 24 km s projížďkou pobřežní autostrádou podél Atlantického oceánu vytesanou ve skalách.
6.den: individuální volno – Copocabana, večer je možnost návštěvy Samba Show (není zahrnuto do programu.).
7.den: Rio de Janeiro , přelet do Foz do Iguacú, ubytování, odpolední prohlídka vodopádů z brazilské strany až do jejich centra “ Ďáblova chřtánu“.
8.den: prohlídka vodopádů z Argentinské strany, kdy uvidíte vodopády z jiného pohledu a navštívite také kousek Paraguaye a Argentinu bez víz.
9.den .: přelet na Manaus, transfer lodí do hotelu , ubytování, večeře, večer projížďka motorovou kanoí -pozorování kajmanů.
10.den: ranní projížďka canoí s pozorováním východu slunce nad džunglí, dopoledne treking džunglí s doprovodem místního průvodce. Po obědě odpoledne projížďka kanoí a lov piraň, večeře.
11.den. ranní transfer lodí do Manaus, krátká projížďka městem se zastávkou před světoznámou budovou opery přelet do San Salvadoru (individuálně možno zajistit i Fortalezu nebo Recife), ubytování
12.den: prohlídka města San Salvador, který byl díky své geografické poloze (blízkost Afriky a také Evropy ) historicky nejdůležitějším městem jako přístav, kterým proudilo do Brazílie zboží a především černí otroci z matky Brazílie – Angoly.
13.den: odlet do ČR
14.den: přílet do ČR
cena zahrnuje: úroveň 4* hotely, snídaně, transkontinentální let a místní přelety, transfery ,Manaus plná penze, pojištění, čs.průvodce
cena nezahrnuje: letištní taxy