Menu Zavřeno

Brazílie – Rio de Janeiro – Copacabana
Tropical Manaus 5* – hotel Brazílie

poloha – hotel Tropical Manaus v Brazílii

Hotel Tropical je největším luxusním hotelem v oblasti Manaus, je zasazen do srdce ekologické rezervace Amazonky, přímo na břehu Rio Negro. V jeho blízkosti odplouvají lodě do hotelu Ariaú. Hotel je ve vlastnictví letecké společnosti Varig v Brazílii, což garantuje jeho vynikající úroveň. Je vzdálen asi 10 kilometrů od mezinárodního letiště a 16 kilometrů od centra. Hotel byl postaven v roce 1976 a tvoří ho třípatrová budova se sedmi křídly a 594 pokoji. Pokoje jsou pohodlně a elegantně vybaveny v koloniálním stylu v těchto úrovních: standard, superior, deluxe, junior suite a noble suite.

vybavení pokojů – Tropical manaus – Brazílie

Pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, TV se satelitem nebo kabelová TV, telefonem, sejfem, žehličkou a žehlícím prknem, rádiem, některé pokoje mají internetové připojení

vybavení hotelu – hotel Tropical Manaus – Brazílie

Hotel Tropical má velmi pěknou zahradu se dvěma bazény. Jeden z bazénů má umělé vlny. Je zde také malá zoo s místní zvířenou, kde je možno vidět až 100 původních druhů fauny. Dále je zde dětský klub, koktejl bar, konferenční prostory, tělocvična, prádelna, lobby, recepce, restaurace, 24 pokojová služba, sauna, podzemní garáže, jacuzzi.

Restaurace: KARU GRILL – kapacita 120 osob, podávají se exotické regionální pokrmy, grilované speciality, TUCANO – kapacita 200 osob, restaurace a la carte i bufetové služby, brazilské speciality, mezinárodní kuchyň

Pokud je zapotřebí před nebo po transferu do hotelu Ariaú volit ubytování, tak rozhodně je to nejlepší hotel pro tento účel, kde najdete veškeré pohodlí.