Menu Zavřeno

Brazílie – Rio de Janeiro -Copacabana
Merlin 4*

poloha – hotel Merlin – Brazílie

Hotel Merlin leží cca 200 m od pláže Copacabana Rio de Janeiro v Brazílii a má velmi dobrou úroveň plně odpovídající 4*. Asi 10 minut chůze je velké nákupní středisko Rio do Sul. Hotel je vzdálen o mezinárodního letiště cca 40 kilometrů a do centra města je to 1 kilometr. Hotel má Merlin ideální polohu pro turisty i obchodní cestující a to zejména snadným přístupem do centra, které je plné internetových kaváren, obchodů, restaurací a barů, ale také blízkost pláže Copacabana. Hotel Merlin má 12 pater a celkem 145 pokojů, z toho 135 pokojů standard, 8 apartmá a 2 prezidentské apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem ve skvělém designu.

 
hlavní fasáda a bazán hotelu Merlin Rio De Janeiro – Copacabana – Brazílie

vybavení pokojů – hotel Merlin – Brazílie

Pokoje hotelu Merlin Copacabana jsou plně klimatizovány, vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, TV se satelitem nebo kabelem, minibarem, radiem, sejfem a telefonem.

 
pokoj a restaurace hotelu Merlin Rio De Janeiro – Copacabana – Brazílie

vybavení – hotel Merlin – Brazílie

Na střešní terase hotelu Merlin je pěkný bazén u kterého je bar Excalibur s částečným výhledem na Copacabanu, fitness centrum a sauna. V hotelu Merlin najdete vynikající restauraci Camelot a bar zvaný Santo Graal Piano. Snídaně, které jsou v ceně s velkým množstvím tropického ovoce jsou na velmi dobré úrovni. V okolí hotelu naleznete restaurace a obchody.Nejbližší stanice metra Ancouezde je 15 minut pěšky. Přímo u hotelu je zastávka pravidelné autobusové dopravy,která jezdí do nákupního centra. Hotel Merlin nabízí moderní kongresové prostory, které je možno využít při konferencích, obchodních jednáních a seminářích

 
koupelna a restaurace hotelu Merlin Rio De Janeiro – Copacabana – Brazílie

 

hotel Merlin Copacabana Rio De Janeiro – Brazílie