Menu Zavřeno

Brazílie – Rio de Janeiro -Copacabana
Luxor Regente Tulip 4* – Brazílie

poloha hotelu Luxor Regente Tulip Copacabana – Brazílie

Hotel Luxor Regente Rio de Janeiro v Brazílii je jedním z tradičních hotelů, který leží přímo na pláži Copacabana na Av. Atlantica. Má prostorné pokoje s velkou koupelnou. Pokoje jsou rozděleny dle úrovní na pokoje typu standard, superior a deluxe. Všech 240 pokojů je standardně a vkusně vybaveno, některé pokoje deluxe mají jacuzzi. Je možno si vybrat výhled na pláž nebo na ulici. Pro tělesně postižené jsou tu speciálně upraveny bezbariérové pokoje.V okolí hotelu najdete velké množství restaurací, pizzerií, kaváren a barů.

 

vybavení pokojů – hotel Luxor Regente – Brazílie

Pokoje hotelu Luxor Regente jsou vybaveny velkými, tzv. královskými postelemi, klimatizací, televizorem, sejfem, telefonem a minibarem.

 

vybavení hotelu Luxor Regente – Brazílie

Hotel Luxor Regente má 2 restaurace, bar, fitness, bazén. Opravdu bohaté snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci na terase u bazénu. Nabízí se zde také krásný panoramatický výhled na okolí a posezení u virtuálního video baru, kde se podávají ty nejrozmanitější koktejly a míchané drinky.

 

Hotel Luxor Regente mohou využít turisté, ale také obchodní cestující. Pro obchodní schůzky a semináře je k dispozici 5 místností a konferenčních sálků. Je zde také vysokorychlostní internetové připojení za poplatek