Menu Zavřeno

Brazílie – Rio de Janeiro – Copacabana
Atlantico Copacabana 4*

poloha – Atlantico Copacabana – Brazíli

Hotel Atlantico Copacabana ležící cca 200 m od pláže ve čtvrti COPACABANA v Rio de Janeiro v Brazílii. Hotel Atklantico nabízí pro své klienty pohodlí a přátelské prostředí. Je vzdálený od centra asi 10 km a 9 km od mezinárodního letiště. Všech 133 pokojů hotelu Atlantico Copacabana je vybaveno tak, aby uspokojili všechny potřeby svých hostů. Naproti hotelu najdete dobře zásobený supermarket, otevřený 24 hodin a směrem na pláž Copacabana jsou od hotelu cca 150 m výborné restaurace „Caretao“ a churaskarie per kilo, kde se výborně navečeříte za příznivou cenu. V blízkosti hotelu je zastávka metra Siqueira Campos, spousta obchůdků a restaurací. Tento hotel se nám osvědčil v porovnání kvality a ceny.

 
čelní fasáda a bazén hotelu Atlantico Copacabana v Rio De Janeiro v Brazílie

vybavení pokojů – Atlantico Copacabana – Brazílie

V pokojích hotelu Atlantico Copacabana je klimatizace, rádio s budíkem, telefon, žehlička, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize se satelitem a trezor .

 
restaurace a lobby v hotelu Atlantico Copacabana v Rio De Janeiro v Brazílie

vybavení hotelu – Atlantico Copacabana – Brazílie

Hotel Atlantico Copacabana má restauraci, bar a na střešní terase je bazén a fitness. Dále je v hotelu konferenční sál, boutique, pronájem automobilů, koktejlový salon, čistírna a sauna.
Snídaně jsou podávány formou bohatých tropických bufetových stolů.

 
apartmán a standart pokoj hotelu Atlantico Copacabana v Rio De Janeiro v Brazílie

doporučení – Atlantico Copacabana – Brazílie

Tento hotel svou polohou a svými službami uspokojí všechny turisty, kteří zde přijeli odpočívat, nebo i pracovně / Je možno využít faxu, tisku, kopírovacích služeb v konferenčním centru.Za poplatek možnost vysokorychlostního připojení k internetu